2015 yılında; kalite yönetimi ve müsterilerine hizmet noktasında mükemmelligi amaçlayarak dürüstlügü ilke edinen çalısanlarıyla ve dinamik yapısıyla genç bir kurum olan Turkuaz Fuar, hızla büyüyerek Türkiye’nin lider firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Turkuaz Fuar, fuarcılık sektörü,ürün teşhir standı, kongre&lasman ve mimari hizmetlerin uygulamaları konularında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Tasarımlarımızın, iş gücüne dönüşmesi 15 yılık deneyimlerimiz karsılıgıdır. Bu durum firmanın karmasık ve sektörün güçlü firmalarının kapsamlı projelerinin uzman ekiplerle gerçeklestirilmesini mümkün kılmıs, projelerin zamanında ve kaliteli olarak uygulanmasını saglamıstır.

Turkuaz Fuar, takip ettiği fuar, seminer ve periyodik tasarım yayınlarının sayesinde kendi alanında olusan tüm yenilik ve gelismeleri projelerine özümseyerek uygular. iş ortağı olarak gördüğümüz sizlerin memnuiyeti önceligimizdir. Tüm tasarımlarımız ileri teknoloji ve estetik anlayısı ile üretilmektedir. Kurulumundan bu yana teknolojik yenilik noktasındaki iddialı çizimleri “kalitenin timsali” haline getirmistir. Üretim surecindeki gözetim ve kontrollerde gösterdigi hassasiyeti ile sektördeki en güçlü firmalardan biri olmaya adaydır.

Prensiplerimiz verilen talepler doğrultusunda,

  • En verimli kulanım alanı yaratan projeler,
  • Sizleri farklı kılan, uygulanabilir tasarım,
  • Doğru ve ekonomik bütçelendirme,
  • Detaycı, kaliteli ve özenli, zamanında uygulama,
  • İş teslimi sonrası çıkabilecek sorunlara veya yeni ihtiyaçlara hızlı çözüm.
Menü